VRH "K" Sharislands
28.5.2014
3 psi/3 feny


                     
                   Villiers Sharrit Faundland     a     Hara Drena Sharislands

 

Pro vrh K jsme si říkali, že když Drena vše tak pěkně zvládla, že by stálo za to najít dalšího pěkného psa, který se jí vyrovná jak exteriérem, tak povahou. A našli jsme.
Otcem tohoto vrhu je Villiers Sharrit Faundland (DKK 0/0). Vill je synem Uduka Ště-Kot North a Dory Srpski Lav. A své kvality předvedl hned při několika výstavách. Je držitelem titulů, jako Klubový vítěz, Nejlepší mladý, 1x CAJC, 1x BOB. Opravdu je to pes hezkého exteriéru a pohodové povahy. Hara Drena Sharislands - naše Drena (DKK 0/1) je vyrovnané povahy, rovněž hezkého exteriéru. O čemž vypovídá i její ocenění na výstavách. Drží titul World Winner (Světový vítěz), ale také BOB Salzburg 2012, Klubová vítězka 2012, Czech Champion, atd.

Potomci:
Kill Bill Sharislands
- 1x BOJ, 1x CAJC
Kailash Sharislands
Kim Dren Sharislands -
BOB, CACIB, 2x CAC
Kaila Dream Sharislands
Kiara Colli Sharislands
Kara Hara Sharislands -
InterChampion, 
Champion PL & CZ & SK, Champion ČMKU, Junior Champion PL, 17x BOB, 1x BOS, 1x BOJ, 8x CACIB, 2x res. CACIB, 6x CAC ČMKU, 11x CAC, 5x res. CAC, 5x CWC, 4x CAJC, 4x Národní vítěz, 2x NDS - národní vítěz Polska, 3x NJWR - vítěz ml.Polsko, Zbraslav 2015 nejlepší mladý speciálky šarplaninců, Nejlepší výstavní fena sarplaninac klubu 2017.